Wraz z rosnącą popularnością niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, zwłaszcza wśród pacjentów, którzy są zbyt zajęci, aby poddać się długotrwałej rekonwalescencji, pojawiły się niezwykłe możliwości - wypełniacze iniekcyjne mogą być stosowane do zabiegów przeciwstarzeniowych i powiększania ust. Ta możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu może sprawić, że rozwiązywanie problemów kosmetycznych będzie wygodniejsze i bezstresowe. Oto kilka produktów, które przynoszą więcej niż jedną korzyść w walce ze starzeniem się twarzy i cienkimi ustami.

Restylane Silk

Ten wypełniacz z kwasem hialuronowym wykorzystuje naturalnie występującą substancję, aby pomóc w ujędrnieniu skóry poprzez zwiększenie nawilżenia tkanek leżących pod skórą. Zabieg iniekcyjny skutecznie wygładza zmarszczki i drobne linie wokół ust oraz wypełnia usta.

Linie wokół ust i ust, podobnie jak inne części twarzy, wykazują coraz większe oznaki starzenia się wraz z wiekiem. Starzenie się może obejmować zwiększenie ilości pionowych linii i utratę kształtu nad ustami (linie palacza) oraz cienkie, płaskie usta. Restylane Silk jest doskonałym zabiegiem przeciwstarzeniowym, który zapewnia rezultaty w tych obszarach dzięki mniejszym, gładszym cząsteczkom hialuronowym niż w większości innych wypełniaczy.

Radiesse

Innym wiodącym wypełniaczem dermalnym stosowanym w zabiegach przeciwstarzeniowych i powiększaniu ust jest Radiesse. Ten wypełniacz wolumizujący różni się od większości zastrzyków, zapewniając natychmiastowe rezultaty w zakresie zmarszczek i linii mimicznych. Wykorzystuje on mikrosfery (maleńkie, niealergizujące kulki wapnia w żelu na bazie wody). Jest to niedrogi i efektywny czasowo produkt, który oferuje natychmiastowe rezultaty i, przy odpowiedniej pielęgnacji, minimalny czas przestoju. Zapewnia elastyczne, pełniejsze usta i jest odpowiedni dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w zakresie wyglądu głębokich zmarszczek na twarzy, biegnących od kącików ust do nosa. Zwalcza również oznaki starzenia się skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu, poprawiając strukturę podporową skóry.

Który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

Skuteczne niechirurgiczne, małoinwazyjne zabiegi kosmetyczne to sztuka. Certyfikowany dermatolog dr Douglas Key jest zaangażowany w dbałość o wygląd i bezpieczeństwo swoich pacjentów. Rozumie on, że medycyna estetyczna wymaga leczenia dostosowanego do potrzeb każdego pacjenta, jego unikalnej anatomii i problemów kosmetycznych. Aby dowiedzieć się, jak może on pomóc Ci osiągnąć piękno twarzy poprzez powiększanie ust lub zabiegi przeciwstarzeniowe, skontaktuj się z nim już dziś na konsultację.