Nie ma bólu, nie ma zysku, prawda? Kiedyś było to hasło przewodnie zabiegów kosmetycznych i reżimów urody na całym świecie. Na szczęście, to już przeszłość. Teraz, gdy odmładzanie jest szybsze, łatwiejsze, a co ważniejsze, bardziej komfortowe niż kiedykolwiek, mężczyźni dołączają do grona pacjentów poszukujących zabiegów, które nie powodują bólu i nie powodują przestojów. To dlatego coraz więcej mężczyzn sięga po Botox, złoty standard bezpiecznych, silnych i długotrwałych zabiegów odmładzających.

Dlaczego więc coraz więcej mężczyzn wybiera botoks jako metodę odmładzania?

Jest szalenie szybki i diabelnie prosty

Tygodniowa rekonwalescencja i zabiegi trwające godzinami? Kto ma na to czas?

Botox dla mężczyzn jest wykonywany poprzez wstrzyknięcie specjalistycznego roztworu przy użyciu niezwykle cienkiej igły - to wszystko! Pacjenci wielokrotnie zgłaszali, że odczuwają działanie botoksu jak małe ukłucie szpilką, a osoby o wrażliwej skórze mogą mieć zdrętwiałe obszary zabiegowe. Wciąż nie jesteś przekonany? Pamiętaj, że Botox jest stosowany od lat 90-tych, a niezliczone badania kliniczne dowiodły, że jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych zabiegów kosmetycznych na świecie.

Więcej korzyści

Botox działa na linie ekspresji, czyli zmarszczki i linie, które powstają na skutek powtarzających się przez lata ruchów twarzy. Za pomocą kilku szybkich zastrzyków, Botox może wygładzić niektóre z najbardziej frustrujących oznak starzenia się. Mówimy tu o kurzych łapkach, zmarszczkach śmiechu i zmarszczkach mimicznych - wszystko to znika po zabiegu, którego wykonanie zajmuje mniej niż pół godziny. Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że po tak krótkim zabiegu możesz cieszyć się swoim nowym, odmłodzonym wyglądem przez 3-4 miesiące.

Wyglądaj młodziej - naturalnie

"Zamrożony" jest dla dzieci - to nie powinno być wyrażenie, które jest kiedykolwiek używane do opisania swojej twarzy. Niestety, niektóre źle przeprowadzone zabiegi z użyciem Botoxu doprowadziły do tego, że niektórzy uważają, że Botox może sprawić, że twarz będzie wyglądała jak zamrożona. Na szczęście tak nie jest. Dzięki odpowiedniemu wstrzykiwaczowi i właściwemu miejscu, Twoje rezultaty będą wyglądać tak naturalnie i naturalnie, jak to tylko możliwe. Twoi przyjaciele i rodzina zauważą zmianę, ale nie będzie to spowodowane tym, że będziesz wyglądać inaczej - po prostu młodziej.