Dr Key często mówi o artyzmie wypełniaczy. Istnieje pewna umiejętność, którą powinien posiadać każdy lekarz wykonujący iniekcje podczas stosowania wypełniaczy do twarzy. Umiejętność ta wynika z wieloletniego doświadczenia i solidnego zrozumienia budowy twarzy każdej osoby. Artysta musi także rozumieć swoje narzędzia.

W grudniu tego roku wprowadziliśmy do naszej palety wypełniaczy kwas hialuronowy Voluma XC. Kwas hialuronowy (HA) to naturalnie występująca w skórze substancja nawilżająca. Z wiekiem zaczynasz tracić HA, co powoduje utratę struktury i objętości skóry. Voluma XC to pierwszy i jedyny wypełniacz zatwierdzony przez FDA do głębokiego wstrzykiwania w okolice policzków w celu korekty związanej z wiekiem utraty objętości.

Voluma XC charakteryzuje się większą cząsteczką i dużą trwałością. W rzeczywistości, Voluma XC pozostanie na swoim miejscu nawet do dwóch lat przy odpowiednim leczeniu! Czym jest więc właściwe leczenie? Teraz jest to miejsce, gdzie umiejętności i artyzm odgrywają rolę.

Firma Key Laser używa wyłącznie mikrokaniul od ponad roku. Jesteśmy ekspertami w ich stosowaniu, podczas gdy inne gabinety dopiero zaczynają wprowadzać je do praktyki. Mikrokaniula jest niepotrzebną igłą. Ma stępiony czubek, który w mniejszym stopniu uszkadza delikatną tkankę twarzy, co powoduje mniejszy ból, mniej siniaków i mniejszy obrzęk niż w przypadku zwykłej igły. Pewna kobieta z Seattle zapytała społeczność Real Self.com o mikrokaniulę i 15 lekarzy odpowiedziało przytłaczająco pozytywnie.