Wypróbowałaś już botoks i uwielbiasz go! Mniej zmarszczek bez przestojów, czego tu nie kochać? Ale Botox nie jest jedynym dostępnym zabiegiem iniekcyjnym. Tak jak dowiedziałaś się, kiedy wycofano z rynku Twoje ulubione lody Ben & Jerry's (RIP, Wavy Gravy), istnieją inne opcje. Wyjdźmy poza Botox i poznajmy kilka innych dostępnych zabiegów iniekcyjnych. Jest wiele do kochania w Botoxie, a wkrótce przekonasz się, że to samo dotyczy każdego z wielu zabiegów iniekcyjnych, które oferujemy.

Wypełniacze skórne

W miarę starzenia się twarz traci objętość, co prowadzi do powstawania zmarszczek i obwisłości. Wypełniacze skórne przywracają tę objętość. Oferujemy różne rodzaje wypełniaczy, z których większość zawiera kwas hialuronowy, naturalnie występującą w skórze substancję nawilżającą. Wypełniacze skórne mogą wypełniać zagłębienia, wygładzać linie i zmarszczki, a nawet powiększać usta.

Nasi eksperci stosują szeroką gamę wypełniaczy, w tym:

  • Juvederm
  • Juvederm Voluma XC
  • Restylane
  • Restylane Silk
  • Radiesse
  • Sculptra

Wypełniacze oferują natychmiastowe rezultaty i zazwyczaj nie wymagają przestojów. Do iniekcji używamy mikrokaniul, a nie igieł, co zmniejsza ból i minimalizuje efekty uboczne, takie jak zasinienia.

Kybella

Preparaty iniekcyjne nie są przeznaczone tylko na zmarszczki. Jeśli zdarzyło Ci się kilka razy za dużo wypić ulubionych lodów lub po prostu chcesz robić lepsze zdjęcia typu selfie, Kybella może Ci pomóc. Kybella jest unikalną opcją iniekcyjną, która leczy wypełnienia podprogowe, czyli tłuszcz pod podbródkiem. Zabieg ten jest pierwszym w swoim rodzaju i zapewnia zauważalne i imponujące rezultaty już po kilku zabiegach. Kybella zawiera kwas deoksycholowy, naturalny kwas, który pomaga w rozkładzie tłuszczu pokarmowego. Po wstrzyknięciu pod podbródek niszczy on komórki tłuszczowe, pozwalając organizmowi na ich usunięcie w ciągu kilku tygodni.

Większość pacjentów będzie potrzebowała kilku zabiegów Kybella, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Po osiągnięciu pożądanego wyglądu, dalsze zabiegi nie są zazwyczaj konieczne. Rezultaty są trwałe i utrzymują się.